Chalet-appartement Ladner - 5-7 personen
Het typisch Tiroolse chalet Ladner is gelegen op een rustige locatie in Kappl, op een heuvel met schitterend uitzicht over de vallei. Het chalet bestaat uit twee appartementen, die zowel apart als in combinatie gehuurd kunnen worden. De appartementen hebben een comfortabele inrichting. De skilift (Dias-Bahn) is gelegen op ca. 2,8 km afstand van chalet Ladner en geeft je toegang tot het Silvretta Arena skigebied. Ook het skigebied van Ischgl, dat op ongeveer 10,5 km afstand gelegen is, is goed te bereiken. De skibus vertrekt op slechts 20 meter afstand van het chalet. Het centrum van het charmante dorpje Kappl ligt ca. 1,5 km van het chalet vandaan. Je vindt hier o.a. een skischool, kinderopvang en een aantal restaurants en après-ski bars. Chalet Ladner beschikt over parkeergelegenheid.
Vergelijkbare reizen
Chalet Burgner - 15 personen
Chalet Burgner heeft een zonnige en rustige ligging tegen een helling dichtbij het dorp Kappl, op 6 km van Ischgl. Op ca. 3 km ligt de DIAS-bahn cabinelift, dat toegang geeft tot het skigebied van Kappl (42 km piste), onderdeel van het Silvretta-skigebied (347 km). Kappl is een vriendelijke wintersportbestemming voor families maar ook voor wie graag in het populaire Ischgl willen skiën en niet teveel wil betalen. De gratis skibus stopt op ca. 500 meter van het chalet en brengt je binnen negen minuten naar Ischgl. In het gemoedelijke centrum van Kappl bevindt zich onder andere een supermarkt, restaurants, enkele bars, een rodelbaan, langlaufloipe en een funpark voor snowboarders. Wil je na een dag actief op de piste de dag gezellig afsluiten met een lekker drankje? Dan kun je beter in bruisend Ischgl terecht. Hier vind je gezellige après-ski gelegenheden waar het tot in de vroege uurtjes doorgaat. Het chalet heeft een comfortabele inrichting en is verdeeld over drie verdiepingen. Je beschikt over een skiberging en twee parkeerplaatsen in de garage. Het mogelijk om verse broodjes te laten bezorgen bij het chalet.
Vanaf € 3,270.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Sporthotel Silvretta Montafon
Dit uitstekende hotel heeft een perfect ligging: midden in het pittoreske centrum van Gaschurn en op slechts 500 meter van de lift & piste. Selections Sporthotel Silvretta Montafon is een echt familiehotel met veel faciliteiten inclusief een prachtige wellness met binnenzwembad. Een ideaal hotel voor een complete, sportieve (familie) vakantie! Alle ruime kamers van Sporthotel Silvretta Montafon zijn geschikt voor maximaal 4 personen en voorzien van een flatscreen-tv, 1 groot tweepersoonsbed en een slaapbank. Na een mooie dag op de piste, kun je lekker bijkomen in het htoel. In de wellness van kun je heerlijk ontspannen in het overdekte zwembad, sauna's, infrarood- en aromacabines en zonnebanken. In de schoonheidssalon zijn diverse behandelingen mogelijk. In de ontspanningsruimte kun je lekker uitrusten op de relaxte waterbedden. Ook kun je hier genieten van een scala aan massages en schoonheidsbehandelingen. In het sfeervolle restaurant geniet je 's morgens van een uitgebreid ontbijtbuffet en 's avonds van de lekkerste Oostenrijkse specialiteiten en internationale gerechten. In de gemütliche stube van Sporthotel Silvretta Montafon kun je overdag terecht voor een drankje en wat snacks.
Vanaf € 329.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Appartement Subretta - 6-8 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 1,055.00 | Meer informatie Boek vakantie |