Hotel Alaska
Hotel Alaska bevindt zich op een gunstige locatie in Livigno. Het ligt namelijk in het gezellige centrum en op slechts korte loopafstand van zowel de piste als de dichtstbijzijnde lift. Zo heb je alles wat je nodig hebt voor een geslaagde wintersport hier dus direct bij de hand. Als je 's middags terug komt van een mooie dag op de latten is het leuk om in de bar van het hotel nog even te relaxen met een welverdiend après-ski drankje. Verder kun je elke avond genieten van een 4-gangen keuzediner. Met een heerlijk Italiaans wijntje sluit je je dag zo weer helemaal in stijl af.
Vergelijkbare reizen
Hotel Cielo Blu
Bij het kleinschalige Hotel Cielo Blu zul je hartelijk worden ontvangen door de vriendelijke eigenaar. Gastvrijheid staat hier centraal. Zo voel je je direct thuis in dit knusse hotel aan de rand van het centrum van Passo Tonale. De piste bevindt zich op slechts 75 meter van het hotel, dus hier loop je 's morgens zo naartoe. Ook de skibus stopt schuin voor het hotel. De kamers zijn net als de rest van het hotel knus en traditioneel ingericht, met veel gebruik van hout. Elke avond is er happy hour in de bar. Je verblijft op basis van halfpension dus 's morgens schuif je eerst aan voor een heerlijk ontbijtbuffet en 's avonds kun je je laten verassen door de heerlijke Italiaanse gerechten die hier uit de keuken komen.
Vanaf € 384.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Chalet-appartement Cesa Galaldriel - 2-3 personen
Cesa Galaldriel is een mooie accommodatie, gelegen in het gehuchtje Penia; op ca. 3 km afstand van het grotere Canazei en ca. 2 km afstand van Alba. De eerste skilift kun je vinden in Alba die leidt naar het kleinere deelgebied Buffaure met ca. 20 pistekilometers. Wanneer je iets doorrijdt kom je in Canazei aan, hiervandaan kun je met de cabinelift richting de beroemde Sella Ronda ski-route. Via de Sella Ronda kun je per ski ook naar bijvoorbeeld Selva di Val Gardena (ook wel Wolkenstein genoemd), Corvara of Arabba en beschik je over ca. 500 km aaneengesloten pistes! Bij de liften is parkeergelegenheid voor auto's. Verder is er op 100 meter afstand van Cesa Galaldriel een skibushalte gelegen. De dichtstbijzijnde supermarkt is op 300 meter van de appartementen gelegen. Een restaurant kun je al vinden op ca. 100 meter van Cesa Galaldriel. Het chalet beschikt over drie appartementen, waarvan wij er twee verhuren. Beide appartementen beschikken over een wasmachine en een Wi-Fi internetverbinding. Bij de woning is beperkte parkeergelegenheid.
Vanaf € 500.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Hotel Scherlin
Hotel Scherlin ligt in het gezellige Ortisei. Het centrum en de skiliften zijn te vinden op 4,5 kilometer afstand. Hier kun je komen met de skibus die 10 meter van het hotel te vinden is. Na een intensieve dag op de piste kun je heerlijk tot rust komen in het wellnesscenter van het hotel. Geniet hier van de sauna, het Turks stoombad, de jacuzzi of neem een duik in het zwembad.
Vanaf € 769.00 | Meer informatie Boek vakantie |