Residence Andromede
Résidence Andromede is een comfortabele résidence met een gunstige ligging in Flaine. De dichtstbijzijnde piste vind je al op 200 meter en ook naar het centrum kun je makkelijk te voet. De appartementen zijn eenvoudig maar netjes, en allemaal net even anders ingericht. Na een dag uitleven op de pistes kun je het gezellig maken in je appartement, maar ook leuk is om de gezelligheid van het centrum op te zoeken. Ga lekker uit eten in een van de leuke restaurants of drink nog een heerlijk après-ski drankje om de dag in stijl af te sluiten.
Vergelijkbare reizen
Chalet-appartement La Cime des Arcs duplex - 6-8 personen
Direct aan de piste, bij de stoeltjeslift en in het centrum van Arc 2000 ligt résidence La Cime des Arcs. Deze résidence, onderdeel van het bekende Chalet des Neiges, herbergt 57 appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement beschikt over een ski-locker met schoendroger. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte met sauna, zwembad, bowlingbaan, pooltafel en skiwinkel. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vanaf € 376.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Résidence Roche Blanche
Middenin Val Thorens vind je Residence Roche Blanche. Hier ben je omringd door alle gezellige restaurants en après-ski bars van het centrum. Ook de piste is niet ver, op 25 meter afstand vind je al de eerste piste en de skilift. Zo hoef je 's ochtends geen onnodige meters te sjouwen met je spullen.
Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Appartement Club MMV L'Altaviva Plus - 6-8 personen
In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement heb je 3x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!
Vanaf € 432.00 | Meer informatie Boek vakantie |