Appartement Les Côtes d'Or Courmayeur - 323 - 6-8 personen
De appartementen Les Côtes d'Or hebben een gunstige ligging in het familievriendelijke wintersportdorp Les Menuires, in de rustige wijk Reberty. Het resort ligt namelijk aan de voet van de piste en vlakbij de skiliften. Via deze skiliften bereik je het grote skigebied van Les Trois Vallées met ca. 600 kilometer aan piste. Het centrum van Les Menuires ligt op ca. 600 meter, hier vind je alle benodigde faciliteiten. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten een skischool en gezellige aprés-ski gelegenheden. Ook is er in Les Menuires een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt relaxen na een dag actief in de sneeuw. De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in 3 kleinschalige residenties: Courmayeur, Bossons en Argentière. Ze beschikken over een skiberging en er is gratis parkeergelegenheid.
Vergelijkbare reizen
Chalet-appartement Résidence Village Montana combinatie - 10 personen
Résidence Village Montana bestaat uit luxe chalet-appartementen, die zich bevinden op een zonnige en rustige locatie in de wijk Tignes-le-Lac. Vanuit de accommodatie is er directe toegang tot de pistes. De winkels bevinden zich op ca. 200 meter. Résidence Village Montana heeft de volgende faciliteiten: receptie (24/7 geopend), liften, twee restaurants (een traditioneel en een Savoyaards restaurant), pianobar, salon met open haard en een sportwinkel. Ook is er een recreatieruimte met o.a. biljart, een skiberging en een bagageruimte. In het bijbehorende hotel kun je tegen betaling gebruik maken van de wellnessruimte met o.a. een jacuzzi, hammam, sauna's en een verwarmd buitenbad. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 512.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Appartement Shamrock - 8-10 personen
De appartementen Shamrock hebben een gunstige ligging in Tignes Le Lac, met alle benodigde voorzieningen binnen handbereik. De appartementen liggen slechts 150 meter van de piste en skiliften vandaan, die je het 300 km piste tellende skigebied l'Espace Killy inbrengen. In de directe omgeving van de appartementen zijn een supermarkt, diverse winkels, restaurants, bars en een skischool te vinden. De appartementen Shamrock hebben een sfeervolle en comfortabele inrichting en zijn beide voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding, een wasmachine en een balkon met prachtig uitzicht over de omliggende bergen. In het gebouw is er een lift aanwezig en voor het opbergen van je skimateriaal is er een gezamenlijke skiberging. Vlakbij de appartementen Shamrock bevindt zich het 'Lagon Aquacenter' met een overdekt zwembad (gratis toegang met een Espace Killy skipas) en wellness- en fitnessfaciliteiten (tegen betaling). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling).
Vanaf € 550.00 | Meer informatie Boek vakantie |
Chalet-appartement des Domaines de la Vanoise - 6-8 personen
Chalet des Domaines de la Vanoise is gelegen onder het dorpje Le Villaret, in het hart van Paradiski. Het chalet bestaat uit vijf luxe appartementen voor 8 tot 12 personen, waarvan wij er vier aanbieden. Op ongeveer 200 meter afstand vind je de Lonzagne skilift naar Plan Peisey, vanwaaruit je toegang hebt tot het skigebied van Les Arcs. Je kunt in Plan Peisey ook de Vanoise Express naar het skigebied van La Plagne nemen. In totaal vind je in Paradiski zo'n 425 km piste! Het centrum van Peisey ligt ca. 400 meter van de chalet-appartementen des Domaines de la Vanoise vandaan. Je kunt hier terecht voor voorzieningen als winkels, restaurants en bars. De chalet-appartementen des Domaines de la Vanoise zijn comfortabel en sfeervol ingericht en hebben allemaal een Wi-Fi internetverbinding en twee of drie balkons. In het chalet zijn o.a. een receptie en een bewaakte skiberging met skischoenendrogers aanwezig. Daarnaast is er een wellnessruimte met sauna, jacuzzi en massagebehandelingen (gratis te gebruiken, geopend van 11.00 - 20.45 uur, ook privé te gebruiken voor max. 45 minuten per appartement per dag). Verder is er een gratis 24-uurs shuttle service beschikbaar, die je te allen tijde naar de skiliften of het centrum brengt en weer ophaalt. Er is de mogelijkheid voor ontbijt en/of diner in het appartement (op aanvraag). Per appartement heb je twee parkeerplaatsen tot je beschikking.
Vanaf € 743.00 | Meer informatie Boek vakantie |